Odporúčame

Milí priatelia!

Už dlhší čas sme zástancami prírodnej liečby a veľmi radi získavame nové informácie o tom , ako si pomôcť pomocou prírody a najmä prirodzenými spôsobmi. Radi by sme sa s Vami podelili o naše poznatky, nové informácie a skúsenosti.

 

Dúhové elixíry & Martin Kolár

Vďaka našim záujmom sme sa dostali k Dúhovým elixírom, ktoré sme si najprv vyskúšali sami a až neskôr prišla spolupráca s ich autorom, českým bylinkárom, liečiteľom, bádateľom a mykoterapeutom Martinom Kolárom. Sme mu veľmi vďační, preto sme radi, že môžeme jeho produkty ponúknuť aj ostatným záujemcom na Slovensku. Martin pravidelne radí v diskusnom fóre na svojej stránke www.novyobzor.cz.

 

Manželia Patakyovci & Reflexná terapia

Prostredníctvom Dúhových elixírov a Martina sme sa dostali ku kurzu reflexnej terapie, ktorý vedú manželia Patakyovci. Kurz prebiehal v Žiline a stretli sme tam veľa milých ľudí, naučili sme sa ako si pomôcť nielen v krízových situáciách ale aj ako si udržať dobré zdravie. Dostali sme aj zopár praktických rád ohľadom stravovania, spievali sme mantry a rozvíjali aj svoje duchovno. Môžeme len vrelo odporučiť, ak máte záujem niečo sa naučiť, niečo pre seba urobiť a  zároveň stráviť víkend v príjemnej atmosfére. Viac o reflexnej terapii a kurzoch nájdete na stránkach manželov Patakyovcov: www.patakyovi.cz.

 

Kamarátka Julka & Pán Hanák

Na kurze sme sa tiež dozvedeli, že slávny vynález pána Hanáka, špeciálne stielky do topánok blahodarne pôsobiace na zdravotné problémy, ktoré si nechal patentovať, už budú dostupné aj na Slovensku, na čo sa veľmi tešíme. Tu je pár slov od našej kamarátky Julky:

„Rada by som Vám predstavila pána Hanáka z Moravy a jeho unikátny vynález – biomechanickú aktívnu stielku , ktorá je najdôležitejšou časťou obuvi. Pán Hanák dokonale pochopil funkciu ľudského chodidla a pomocou stielky nahradil prírodné podložie pre nohu. Už dávno nechodíme bosí, nohu sme uzavreli do úzkych topánok, miesto po tráve chodíme po tvrdej dlažbe a pomaly deformujeme svoje chodidlá . Aj by sme si chceli pomôcť a nevieme ako. Pán Hanák nám ponúkol riešenie v podobe svetového patentu. Ak sa chcete dozvedieť viac , informácie nájdete na webe: www.botyhanak.cz.“

Ak budete chcieť svojim nohám vrátiť pohodu prostredníctvom topánok s Hanákovými stielkami kontaktujte Ing. Júliu Muchovú, Nová Dubnica, mobil: 0907 745 958, mail: julia.fly@volny.cz .

 

Potravinový test   FOOD DETECTIVE™

Každý, kto sa zaujíma o udržanie si dobrého zdravia pomocou prírodných metód a rastlín, ktoré nám ponúka sama príroda, si určite uvedomuje aj dôležitosť zdravého životného štýlu, do ktorého je zahrnuté aj správne stravovanie. Všetko so všetkým súvisí. Avšak „Čo je pre jedného liekom, môže byť pre iného jedom.“

Mnohí z nás majú zdravotné problémy, ktorých príčinou môže byť práve konzumácia určitých potravín. Nazýva sa to potravinová intolerancia, ktorá sa od akútnej, často prudkej potravinovej alergickej reakcie odlišuje tým, že jej príznaky sa prejavia niekoľko hodín až niekoľko dní po skonzumovaní danej potraviny. A mnohokrát si ju ani neuvedomujeme, lebo sme si na ňu zvykli. Zvykli sme si na to, že sme unavení, bolí nás hlava, nemôžeme schudnúť, po jedle sme nafúknutí …. toto všetko môžu byť príznaky potravinovej intolerancie. Málokto si uvedomí, že príčina môže byť práve v stravovaní a je v jeho silách si pomôcť vylúčením takejto potraviny a skvalitniť svoj život, nielen sebe, ale aj svojim deťom. Práve u detí sa často prejavuje hyperaktivita, nesústredenosť či agresivita.

Preto sme do našej ponuky pre Vás zaradili Potravinový test Food Detective™ od anglického výrobcu Cambridge Nutritional Sciences Ltd, ktorý je prvým testom na svete určený na samo-diagnostiku potravinovej intolerancie. Tento test Vám poskytne výsledok reakcií na 59 bežne konzumovaných potravín pomocou podrobného návodu za 40 minút v pohodlí Vášho domova. Viac na www.food-detective.sk .

 

ZDRAVÁ  FĽAŠA

Už niekoľko rokov sa neustále zdôrazňuje dôležitosť pitného režimu, a tak mnohí z nás nosia so sebou neustále fľaše s vodou, minerálkou či čajom… Ale používanie plastových fliaš nemusí byť také bezpečné ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nielenže sa z nich uvoľňujú toxické chemikálie, ale stávajú sa aj ekologickou hrozbou pre našu planétu.

Prečo si nedopriať sebe a svojim deťom zdravé a bezpečné fľaše namiesto tých škodlivých? Ponúkame Vám unikátnu nápojovú fľašu na každodenné použitie pre každého. Je vhodná na všetky typy nápojov, vďaka špeciálnemu materiálu sa v nej netvoria plesne a fľaša nenapáchne.

ZDRAVÁ FĽAŠA je vyrobená z polypropylénu špeciálne vyvinutého na lekárske a farmaceutické účely, neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá ani Bisfenol A. Tento materiál sa využíva napr. pri vnútrotelových aplikáciách u pacientov, na jednotkách intenzívnej starostlivosti a všade tam, kde sú kladené najvyššie požiadavky na bezpečnosť a ochranu ľudského zdravia.

ZDRAVÁ FĽAŠA zabraňuje tvorbe plesní a zápachu, ľahko sa udržiava, má veľký plniaci otvor pre ľahké umývanie, možno ju umývať i v umývačke riadu, má zdravotné atesty, vhodná na šport a voľný čas, do školy i do zamestnania. Okrem toho šetrí životné prostredie, nie je to jednorazový plastový nápojový obal, pri jej výrobe sa nepoužívajú žiadne látky ohrozujúce životné prostredie a je plne recyklovateľná.

ZDRAVÁ FĽAŠA je vhodná  pre všetkých, ktorým nie je ľahostajné vlastné zdravie. Viac na www.zdrava-flasa.sk .

 

Orgonové harmonizéry – ORGONITY

V dnešnej dobe sme takmer všetci vystavení rôznym žiareniam či elektromagnetickému smogu. Veď takmer všetci máme telefóny, televízory, wi-fi, počítače, rádiá či mikrovlnky … a všade navôkol sú stožiare, vykrývače, antény …. . Okrem týchto umelých a človekom vyvinutých prístrojov sú okolo nás aj negatívne geopatogénne zóny, o ktorých sa dávno vie, že neprospievajú nášmu zdraviu a často sú príčinami aj ťažkých ochorení.

Jedným z riešení ako si pomôcť je využitie sily orgonitov. A ako fungujú orgonity?

Organická živica priťahuje orgonovú energiu a kovové piliny túto energiu odrážajú od seba, čím vzniká veľmi rýchly až chaotický pohyb energie. To spôsobuje, že sa deštruktívna negatívna energia neutralizuje a zároveň mení na čistú – pozitívnu, keď opúšťa orgonit. Kryštál, ktorý sa nachádza vo vnútri orgonitu, celý ten očistný proces znásobuje. Keďže tento proces je nepretržitý, orgonit sa neustále sám očisťuje.

ORGONITY majú priaznivý vplyv na životné prostredie, na všetky živé organizmy, neutralizujú negatívny elektromagnetický smog napr. z televízorov, mikrovlniek, rádií, mobilov, wi-fi, monitorov, elektrických rozvodov, vysokonapäťových vedení, harmonizujú geopatogénne zóny a zároveň transformujú ich na pozitívne, detoxikujú organizmus, čistia a zároveň nabíjajú živou orgonovou energiou, pomáhajú proti nespavosti, spánok je viac osviežujúci, pomáhajú prebudiť naše vrodené psychické schopnosti, inšpirujú vyrovnanosť, dobrú náladu a príjemné správanie, čistia vodu, priaznivo vplývajú na rast rastlín, znižujú nároky na vodu a chránia nás aj pred elektromagnetickým smogom, ktorý vzniká počas prevádzky auta.

A okrem všetkých týchto dobrých vlastností, orgonity sú tiež výborným tipom na originálny darček.

 

GOLDEN – ZLATÉ PASTILKY

Ak potrebujete pomoc pri zapálenom hrdle, upchatom nose, zachrípnutí, zapálených prieduškách, zapálených hlasivkách či pri problémoch s ústnou dutinou a máte záujem o niečo čisto prírodné plné liečivých byliniek, vyskúšajte Golden – Zlaté Pastilky, ktoré ponúka tradičná čínska medicína.
Odporúčame:

novinka_nefrofit

novinka-diastop

novinka-myofit

banner_facebook_fan

orgonity

forum